Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Commissies

Commissies

Technisch Hart – TH (senioren)    
     
Dwight Krolis TC selecties (zaterdag) dwight@svcharlois.nl
Ronnie Nouwen TC selecties (dames) ronnie@svcharlois.nl
Raymon Schimmel TC selecties (zondag) verenigingsmanager@svcharlois.nl
     
Overige senioren:    
     
Elly Wendels Coordinator overige senioren wedstrijdsecretaris.senioren@svcharlois.nl
     
Voetbal Technische Commissie – VTC (jeugd)    
     
Raymon Schimmel TC jeugd vtc@svcharlois.nl
Ronnie Nouwen TC jeugd vtc@svcharlois.nl
John Blom TC jeugd vtc@svcharlois.nl
Ivan Giersthove TC keepers vtc@svcharlois.nl
     
Jeugdcommissie – JC (jeugd)    
     
Brenda Hagenaars Ledenadministratie jeugd ledenadministratie.jeugd@svcharlois.nl
Ton Geenen Wedstrijdsecretaris jeugd wedstrijdsecretaris.jeugd@svcharlois.nl
Jeannette Kroon Gastvrouw j.kroon@svcharlois.nl
Rafael Sinde Bouman Toernooien jeugd toernooien@svcharlois.nl
Tessa Altorf Activiteiten jeugd activiteiten@svcharlois.nl
Giovanni Lotte Scheidsrechters scheidrechters@svcharlois.nl
     
Vragen over contributie?    
Thobi van Driel  Penningmeester a.d. penningmeester@svcharlois.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!