Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur & Management

Bestuur & Management

 

Bestuur

 

 

Voorzitter

Jan Bouwer

voorzitter@svcharlois.nl

Vicevoorzitter

Thobi van Driel

vicevoorzitter@svcharlois.nl

Secretaris

Han Steenbeek

secretaris@svcharlois.nl

Wedstrijdsecretaris

Elly Wendels

wedstrijdsecretaris.senioren@svcharlois.nl

Penningmeester a.d

Thobi van Driel

penningmeester@svcharlois.nl

Sponsorzaken

Raymond Hoogendoorn

sponsoring@svcharlois.nl

Onderhoud

Koos Nowee

onderhoud@svcharlois.nl

 

 

 

Management

 

 

Verenigingsmanager

Raymon Schimmel

verenigingsmanager@svcharlois.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!