Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 sep 14:30 Deltasport 1 sv Charlois 1
26 sep 14:00 sv Charlois 1 (zon) Virtus 1 (zon)
25 sep 14:15 sv Charlois 35+1 Coal 35+1
26 sep 11:30 sv Charlois 35+1 (zon) HOV/DJSCR 35+2 (zon)
25 sep 11:30 GOZ 2 sv Charlois 2
26 sep 11:00 sv Charlois 2 (zon) Kethel Spaland, vv 3 (zon)
25 sep 12:15 Barendrecht 13 sv Charlois 3
26 sep 12:30 HOV/DJSCR 4 (zon) sv Charlois 3 (zon)
26 sep 10:30 sv Charlois 4 (zon) HWD 5 (zon)
25 sep 15:45 Smitshoek 10 sv Charlois 4
26 sep 10:00 DRL 2 (zon) sv Charlois 5 (zon)
25 sep 12:00 SDV 9 sv Charlois 5
26 sep 11:00 GLZ Delfshaven, rvv 6 (zon) sv Charlois 6 (zon)
25 sep 12:20 Kozakken Boys JO18-1 sv Charlois JO18-1
21 sep 20:00 OFB JO18-1 sv Charlois JO18-2
25 sep 12:00 Excelsior'20 JO18-1 sv Charlois JO18-2
25 sep 15:15 Excelsior R. JO16-1 sv Charlois JO16-1
25 sep 12:00 sv Charlois JO16-2 Excelsior MO17-1
25 sep 12:00 sv Charlois JO14-1 Excelsior R. JO14-1
21 sep 18:00 sv Charlois JO14-1 Capelle JO14-1
25 sep 11:30 LMO JO14-1 sv Charlois JO14-2
25 sep 10:05 sv Charlois JO14-3 GHVV'13 JO14-1JM
25 sep 9:00 sv Poortugaal JO13-1 sv Charlois JO13-1
25 sep 8:30 sv Charlois JO13-2 Smitshoek JO13-4
25 sep 8:30 Smitshoek JO13-6 sv Charlois JO13-3
25 sep 9:15 Flakkee JO12-1 sv Charlois JO12-1
25 sep 10:05 sv Charlois JO12-2 Zinkwegse Boys JO12-1
25 sep 10:05 sv Charlois JO11-1 Maense, FC JO11-1
25 sep 10:00 Overmaas JO11-1 sv Charlois JO11-2
25 sep 8:30 sv Charlois JO11-3 Zwervers, IJVV de JO11-3
25 sep 8:30 Smitshoek JO10-1 sv Charlois JO10-1
25 sep 8:30 sv Charlois JO10-2 Zinkwegse Boys JO10-1
25 sep 12:15 Spartaan'20 JO9-1 sv Charlois JO9-1
25 sep 8:30 sv Charlois JO9-2 LMO JO9-1
25 sep 10:05 sv Charlois JO9-3 TransvaliaZW JO9-1
25 sep 8:30 sv Charlois JO8-1 VFC JO8-1
25 sep 9:45 Barendrecht JO8-4 sv Charlois JO8-2
25 sep 8:30 WCR JO7-2 sv Charlois JO7-1
25 sep 8:50 sv Charlois JO7-1 RDM JO7-1
25 sep 8:30 sv Poortugaal JO7-2 sv Charlois JO7-2
25 sep 9:00 FC IJsselmonde JO7-1 sv Charlois JO7-2
25 sep 8:40 sv Charlois JO7-2 v.v. Hekelingen JO7-2
25 sep 12:00 sv Charlois MO15-1 Binnenmaas, FC MO15-1
25 sep 10:15 Oud-Beijerland MO13-1 sv Charlois MO13-1
25 sep 15:00 sv Charlois O23-1 BZC / Zuiderpark O23-1
25 sep 14:15 sv Charlois VR2 Jodan Boys, de VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!