Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
1 okt 15:00 sv Charlois 1 DSVP 1
1 okt 12:00 sv Charlois 2 Heinenoord 2
2 okt 13:00 Pretoria R., fc 35+4 (zon) sv Charlois 35+2 (zon)
2 okt 12:30 HBS 3 (zon) sv Charlois 2 (zon)
1 okt 14:30 Barendrecht 12 sv Charlois 3
2 okt 12:00 sv Charlois 3 (zon) Antibarbari 14 (zon)
28 sep 20:00 sv Charlois 3 Barendrecht 14
1 okt 14:30 Binnenmaas, FC 6 sv Charlois 4
2 okt 14:45 Antibarbari 10 (zon) sv Charlois 4 (zon)
1 okt 16:15 sv Charlois 5 RDM 3
1 okt 16:00 Zwervers, IJVV de JO17-1 sv Charlois JO17-1
1 okt 14:30 sv Charlois JO17-2 Rhoon JO17-1
4 okt 19:00 sv Charlois JO16-1 Excelsior MO17-1
3 okt 20:15 sv Charlois JO15-1 Excelsior'20 JO15-1
1 okt 12:00 sv Charlois JO15-1 Blijdorp JO15-1
1 okt 10:00 Nieuwenhoorn JO15-1 sv Charlois JO15-2
1 okt 12:30 Jonge Spartaan, de JO15-1 sv Charlois JO15-3
1 okt 10:05 sv Charlois JO14-1 Excelsior R. JO14-1
1 okt 11:00 Barendrecht JO14-5JM sv Charlois JO14-2
1 okt 8:30 sv Charlois JO13-1 Beek Vooruit JO13-1
1 okt 10:05 sv Charlois JO13-2 RVVH JO13-3
1 okt 12:30 Coal JO13-1 sv Charlois JO13-3
1 okt 10:15 DRL JO13-1 sv Charlois JO13-4M
28 sep 18:30 sv Charlois JO13-4M Gravendeel JO13-2JM
1 okt 10:05 sv Charlois JO12-1 sv Poortugaal JO12-1
1 okt 10:15 Barendrecht JO12-2JM sv Charlois JO12-2
1 okt 10:05 sv Charlois JO11-1 SC Feyenoord JO11-2
1 okt 10:15 Brielle, VV JO10-1 sv Charlois JO10-1
1 okt 8:30 sv Poortugaal JO10-2 sv Charlois JO10-2
1 okt 8:30 sv Charlois JO10-3 sv Poortugaal JO10-4
3 okt 19:00 sv Charlois JO10-3 Poortugaal JO10-4
1 okt 8:30 sv Charlois JO9-1 Zwervers, IJVV de JO9-1
1 okt 10:15 Hellevoetsluis JO9-1 sv Charlois JO9-2
1 okt 9:45 Barendrecht JO8-2 sv Charlois JO8-1
1 okt 8:30 sv Charlois JO8-2 SHO JO8-1
1 okt 9:30 sv Poortugaal JO7-3 sv Charlois JO7-1
1 okt 9:50 sv Charlois JO7-1 Rijnm/Hgvl.Sp. JO7-1JM
1 okt 8:30 FC IJsselmonde JO7-1 sv Charlois JO7-2
1 okt 8:50 LMO JO7-1 sv Charlois JO7-2
1 okt 9:10 sv Charlois JO7-2 Coal JO7-1
1 okt 10:05 sv Charlois MO17-1 VVOR MO17-1
1 okt 8:30 sv Charlois MO13-1 Smitshoek MO13-1
1 okt 8:30 sv Charlois MO11-1 Zwervers, IJVV de MO11-2
1 okt 12:00 sv Charlois O23-1 CKC O23-1
1 okt 14:30 sv Charlois O23-2 Zuidland O23-1
1 okt 14:30 RVV Overschie VR1 sv Charlois VR1
1 okt 14:30 VV Papendrecht VR1 sv Charlois VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!